Věříme, že naše stojany na kola jsou dobře funkční. Abyste se o tom mohli přesvědčit také, připravili jsme pro Vás mapu s místy, kde jsou již naše výrobky instalovány. Najděte si nejbližší parkovací místo a vyzkoušejte naše produkty s vlastním kolem.

Postupně se snažíme místa doplňovat, bohužel někdy nemáme od našich zákazníků dostatečně upřesněno, kde je stojan umístěn. Pokud nenajdete místo ve Vašem okolí, kontaktujte nás, možná nějaké vypátráme.

Velmi nás těší kladné reakce od spokojených zákazníků, děkujeme za ně.

Co nám napsali naši zákazníci o stojanech IKS:

 

“Stojan na kola IKS od firmy URBANIA jsme si vybrali z důvodu stability, což se nám velmi osvědčilo u turistů, kteří mají malé děti v sedačce na kolo nebo cyklistické tašky.

Dalšími prioritami stojanu jsou možnosti postavení kola, jak předním či zadním kolem, uzamčení kola bez jakéhokoliv omezení, možnost sestavení řady stojanů a na závěr také estetika.

Z naší zkušenosti můžeme tento výrobek i firmu URBANIA vřele doporučit.”

Odbor cestovního, ruchu a kultury Špindlerův Mlýn, Erika Mixová


“Stojan IKS jsme si vybrali pro jeho výborné uživatelské vlastnosti. Zejména oceňujeme důmyslnou konstrukci stojanu, která umožňuje stabilní a šetrné odstavení většiny druhů jízdních kol. Díky ní se stojanu dotkne jen plášť kola, nehrozí tedy poškrábání rámu při manipulaci ani poškození brzdového kotouče na kolech, které jsou vybaveny kotoučovými brzdami. Dotyk pláště kola s konstrukcí stojanu je třibodový, takže odstavené kolo je stabilní bez ohledu na to, zda je ve stojanu ustaveno předním či zadním kolem; stabilita je výborná i v případě silničních kol s úzkými ráfky, což u řady jiných stojanů není běžné. Dalším velkým plusem je zajímavý design stojanu, což ve Zlíně, městě architektury a designu, hrálo velkou roli. Mírnou nevýhodou představuje nemožnost zamknutí rámu kola pomocí nejkratších druhů zámků. Cena stojanu je vyšší, nicméně odpovídá vlastnostem, kterými stojan disponuje.”

Ing. Martin Habuda, projektový manažer a cyklokoordinátor, magistrát města Zlína


“Vážený pane Starý, město Šternberk vybralo stojany na kola IKS především z následujících důvodů:

  • modulový systém, umožňující sestavu dle potřeb a prostorových možností umístění
  • variabilita možností uzamčení kola díky hornímu „madlu“
  • stabilita sestavy a, díky zvolení materiálového provedení, její odolnost proti poškození vandaly, manévrujícími vozidly,…
  • design, umožňující jejich umístění jak v nové, tak v historické zástavbě

Byli jsme spokojeni, že všechny uvedené očekávané požadavky výrobky skutečně splňují.

Pro doplnění zasílám foto umístění Vašeho stojanu přímo v historickém centru města Šternberka – na Horním náměstí.

Přestože se jedná nejen o názor můj, ale i řady mých kolegů, objevily se, bohužel i názory negativní – např. upřednostňující  „historizující“ litinové stojany (které byly původně osazeny v rekonstruovaném centru města a u kterých díky zvolenému materiálu docházelo a dochází k častému poškození a při pokračování rekonstrukce jsme část z nich stojany IKS nahradili a v nových lokalitách doplnili).”

Ing. Pavel Sehnal, vedoucí oddělení investic a místních komunikací, město Šternberk


“Dobrý den, výrobek firmy Urbania jsme vybrali z důvodu kvalitního designu, který byl plně v souladu s konceptem našeho Office centra. Navíc snadné modulární řešení umožňuje budoucí rozšiřování kapacity bez negativních dopadů na funkčnost nebo vzhled.”

Martin Vaidis, ředitel firmy PPF Real Estate Russia

Copyright © 2015 Urbania s.r.o.