Cyklobox

Dřevěné stěny? Proč ne.

Dřevěné stěny a dveře dodávají CYKLOBOXU jeho osobitý charakter. Dřevo je silné 27 mm a navíc ho drží pevný ocelový rám, takže má box vysokou pevnost a odolnost. Dřevo je ošetřené ochrannou olejovu lazurou, jeho barvu můžete zvolit dle vzorníku barev OSMO.

CYKLOBOX je tou správnou volbou tam, kde je žádoucí, aby cyklisté mohli bez obav opustit svoje kolo na delší dobu a nemuseli ho neustále po očku pozorovat.

Důmyslné odvodnění

Trapézová střecha ve tvaru táhlého oblouku nejen dobře vypadá, ale hlavně bezezbytku plní svou funkci. Voda stéka do zadní části až k zemi, nikde se nerozstřikuje.

Dva typy uzamykání

První variantou je box se zámkem FAB bezpečnostní třídy 3 s kartou.

Tato varianta je vhodná tam, kde má cyklista možnost zapůjčení klíče, a to buď za poplatek nebo zdarma.

Druhou variantou je box se zámkem na mince.

Jde o bezobslužný systém, nikdo nemusí být nablízku a půjčovat klíče. Cyklista zaparkuje kolo do boxu, vhodí požadovanou minci, uzamkne a vyjme klíč. Bez vhozené mince nejde klíč vyjmout. Po návratu vloží klíč, odemkne a vyjme minci. Standardně na mince 10 Kč, na objednání dodáme i na mince 20 Kč.

Bezpečnostní systém

Dveře cykloboxu jsou vyztuženy silným ocelovým rámem. Tříbodový bezpečnostní systém chrání dveře proti zlodějům. Robustní profily zabezpečovacího mechanismu se vysouvají do tří různých stran a tvoří tak opravdu bezpečné zajištění.

Vybavení cykloboxů

V každém cykloboxu jsou dvě kolejnice pro zaparkování dvou kol.

Dveře cykloboxu jsou zabezpečeny proti samovolnému otevírání např. při velkém větru a také proti jejich vyvrácení.

Dveře mohou mít otvírání na pravou nebo levou stranu. Podle možností daného prostoru si můžete při objednání stranu otvírání zvolit. Standardně vyrábíme s pravým otvíráním.

Cyklobox je vybaven čtyřmi háčky na zavěšení cyklistické přilby a zavazadel.

Našim cílem bylo vytvořit nejen bezpečnou a robustní schránku, ale také prvek, který vhodně zapadne do veřejných prostor. Nezaměnitelný tvar CYKLOBOXU může dobře dotvářet vzhled moderních měst. Stejně jako převaha dřevěných částí podpoří přírodu v turistických centrech podél cyklostezek.

Rozměry a hmotnosti

Šířka a hmotnost : 1 stání 1035 mm a každé další + 1035 mm, 1 stání 155 kg a každé další rozšíření +110 kg

Konstrukce

Nosné stěny ze smrkové biodesky tloušťky 27 mm. Ocelová konstrukční prvky, střecha ocelová trapézová, spojovací materiál nerezový.
Ocel žárově zinkována a dřevo lakováno.

Copyright © 2015 Urbania s.r.o.